پذیرش

پذیرش

اگر قصد گرفتن پذیرش و ثبت نام در کالج ما را دارید این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر شما و آشنایی با کالج تهیه شده است.پس تا پایان مقاله با تیم دفتر مرکزی کالج ITTC باشید.

 

کالج بین المللی ITTC ، از معتبرترین کالج های دنیا میباشد که در حال حاضر با داشتن چهار شعبه رسمی در لندن،آنکارا،استانبول و ایران(تهران) بیشترین دوره های تحصیلی ممکن را در کشور ترکیه و بهترین مناطق شهرهای آنکارا و استانبول با حضور برترین اساتید از سراسر دنیا برگزار می‌کند.

ITTC  متشکل از تیمی حرفه ای با سابقه بیش از ۲۶ سال در امور مشاوره، تحقیق، تدریس و همچنین آموزش در کشورها، دانشگاه ها و کالج های اروپا، ایران وترکیه، با بهره جستن از کادری بسیار مجرب و خبره راهنما و مشاورین کاملا قابل اعتماد برای کلیه متقاضیان و محصلین میباشند، که نقش انکار ناپذیری در موفقیت هزاران داوطلب ورود به دانشگاه های موردتایید ایران و دنیا و اخذ بورسیه های تحصیلی ترکیه داشته اند، که با تلاش شبانه روزی خود به راحتی میتوانند آینده تحصیلی تمامی محصلین را به بهترین شکل ممکن رقم بزنند.

 یک کالج حرفه ای با امکانات و خدمات آموزشی بینظیر كه معیارهای جهانی و ارزشهای اخلاقی را در آموزش و پژوهش اتخاذ می كند و با هدف ارتقا دانش و کمک به پیشرفت نسل جوان و به ویژه جوانان مشتاق علم ایرانی با بهره جستن از محیط آموزشی پیشرفته، زبده ترین و خبره ترین اساتید بین المللی ،فضای امتحانی بینظیر و با ایجاد فضایی آکادمیک در محیطی توام با آرامش ، امنیت و همچنین بکارگیری بالاترین امکانات رفاهی سعی در بهبود فضای آموزشی بین المللی و آماده کردن دانشجویان برای ورود به بهترین دانشگاه های ترکیه و جهان را دارد.

اعتبار کالج ITTC توسط TQUK و OFQUAL در دولت انگلستان شناخته میشود که اساتید این کالج توانسته اند تاکنون هزاران معلم، استاد و مشاور را در سراسر دنیا تعلیم و آموزش داده و هنوز هم اساتیدی از اقصی نقاط دنیا در حال آموزش میباشند.

 

کالج ITTC ترکیه که دارای بیشترین و با کیفیت ترین آمار قبولی در سراسر کشور ترکیه میباشد، برگزار کننده دوره های مختلف از جمله:

_ دوره های آماده سازی ورود به دانشگاه های ترکیه و سایر کشورهای دنیا مانند : یوس GMAT ، GRE، SAT ،آلس،IMAT و ...

_ دوره های آموزشی زبان انگلیسی : مانند آیلتس و تافل

_دوره های آموزشی زبان ترکی یا TÖMER

_دوره های آموزشی زبان های آلمانی،ایتالیایی،فرانسوی و ...

_دوره های تربیت مدرس TESOL با ارائه مدرک از لندن انگلستان

و همچنین سایر دوره های مختلف از جمله تولس و مونته سوری به بهترین نحو ممکن و بالاترین کیفیت برای دانشپذیران میباشد.

 

-حضور اساتید برتر از اقصی نقاط دنیا

-محیط آموزشی پیشرفته

-بیشترین ساعت آموزش در دوره های مختلف

-استفاده از منابع آموزشی متعدد در کنار منابع انحصاری

-فضای امتحانی بی نظیر

-ارائه کاملترین و جامع‌ترین خدمات رفاهی و جانبی

-اولین و تنها کالج با مدیریت تمام ایرانی

_استفاده از Platform آنلاین و آموزش از راه دور در کنار آموزش بصورت حضوری

و همچنین بیشترین و با کیفیت ترین آمار قبولی در سال های اخیر، از جمله مواردی هستند که باعث تفاوت و برتری ITTC به نسبت سایر کالج ها شده است.

 

 

کالج بین المللی ITTC با سابقه درخشان اموری همچون تحقیق،تدریس و همچنین آموزش در کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی مانند کالج تربیت معلم لندن، IDP استرالیا و SLD بریتانیا پایه گذاری شده است و در اروپا ، آسیا و کشورهای حوزه شینگن دارای شعب مختلف میباشد.

 

ITTC اختصار یافته INTERNATIONAL TEACHER TRAINING COLLEGE به معنای کالج آموزش و تربیت مدرسین بین المللی میباشد. ساب برندها یا برندهای زیرمجموعه و مراکز آموزشی و تحقیقاتی همکار ITTC ، چندین دهه در حوزه های آموزش و تحقیق فعالیت دارند.

از کالج تربیت مدرس لندن که در سال ۱۹۸۴ میلادی تاسیس شده می‌توان به عنوان قدیمی ترین آنها اشاره کرد.

از جمله معروف ترین زیرمجموعه های کالج ما می‌توان به ITTC Exams prep college اشاره کرد که امروزه اکثر متقاضیان ایرانی و اروپایی تحصیل در کشور ترکیه و سایر کشورهای اروپایی دوره های آمادگی ورودی به دانشگاه های معتبر را در شعبات آنکارا و استانبول این کالج با بهترین و بالاترین کیفیت خدمات رفاهی و آموزش میگذرانند.

 

 

 

کالج ITTC ترکیه برای رفاه حال متقاضیان معرفی شده توسط همکاران و همچنین خانواده های محترمشان خدمات رفاهی مختلفی از جمله :

 

_ترانسفر فرودگاهی رایگان

_پذیرایی در هتل از متقاضی و والدین به مدت ۲ شب

_تعیین سطح و مشاوره اولیه دانشجویی

_همکاری برای اسکان (خوابگاه یا خانه)

_خدمات مربوط به اخذ بیمه درمانی

_ارائه مشاوره ‌ خدمات مربوط به اخذ اقامت قانونی

_افتتاح حساب بانکی با توجه به قوانین ترکیه

_ارتباط با والدین و گزارش تحصیلی در صورت درخواست

_و ...

را پس از ورود و حضور در خاک کشور ترکیه به متقاضیان ارائه خواهد داد.

 

متقاضیان تحصیل در تمامی رشته ها از جمله پزشکی،مهندسی ها، دندان پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، حقوق، حسابداری، پرستاری، مدیریت، دامپزشکی، شنوایی سنجی و ... در مقاطع مختلف تحصیلی میتوانند با خیال راحت و آسوده برای ثبت نام در دوره های کالج ITTC ترکیه اقدام نموده و بهترین خدمات آموزشی ممکن را دریافت نمایند.

 

کادر علمی، آموزشی و مشاورین ارشد کالج ITTC فارغ التحصیل از تاپ ترین دانشگاه های ایران،ترکیه،اروپا و آمریکا هستند و برخی از آنها دارای نزدیک به نیم قرن تجربه فعالیت در این حوزه ها هستند که همواره دغدغه خاطرشان کمک و یاری رساندن به جوانان کشور عزیزمان ایران میباشد. کالج ITTC با بهره جستن از زبده ترین و خبره ترین اساتید سعی در بهبود فضای آموزشی بین المللی داشته و همواره در این امر جزو بهترین و برترین کالج ها در ترکیه و جهان میباشد.

 

حال اگر تحقیقات خود درباره کالج ما به پایان رسیده، اطلاعات و آشنایی کامل با ما پیدا کرده اید وقت این است که ابتدا نسبت به دریافت مشاوره نهایی و تکمیلی و همچنین اخذ پذیرش اقدام کنید و پس از آن مراحل ثبت نام شما تکمیل گردد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ پذیرش با مشاوران برجسته و حرفه ای ما تماس بگیرید.