پذیرش

پذیرش

کالج بین المللی ITTC متشکل از تیمی حرفه ای با سابقه ۲۴ ساله در امور تحقیقی،تدریسی و همچنین آموزشی در کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی مانند کالج ITTC (کالج تربیت معلم لندن) ، IDP استرالیا و SLD بریتانیا پایه گذاری شده است و در اروپا ، آسیا و کشورهای حوزه شینگن دارای شعب مختلف میباشد. ITTC اختصار یافته INTERNATIONAL TEACHER TRAINING COLLEGE به معنای کالج آموزش و تربیت مدرسین بین المللی میباشد که همکار کالج تربیت معلم لندن ITTC (ارائه دهنده مدرک معتبرIELTS/TOEFL درانگلیس) با آموزش از راه دور میباشد و این بیانگر معتبر بودن این موسسه و محصلین در کالج نامبرده میشود.


اعتبار کالج ITTC توسط TQUK و OFQUAL در دولت انگلیس شناخته میشود که اساتید ما توانسته اند هزاران معلم ، استاد و مشاور را در سراسر دنیا تعلیم و آموزش داده و هنوز هم اساتیدی از اقصی نقاط دنیا در حال آموزش میباشند. کورس های Tesol(تربیت معلم) , SAT , YÖS , Tömer , IELTS ، TOEFL دوره های انگلیسی و ترکی عمومی و دوره های GRE,GMAT و ...برای دانشجویان و محصلین ایرانی و بین المللی در شهر آنکارا (پایتخت رسمی و سیاسی ترکیه) به بهترین نحو ممکن و بالاترین کیفیت برگذار میگردد.
محیط آموزشی پیشرفته ، فضای امتحانی بینظیر به همراه تیم مجرب اساتید ، مربیان و مشاورین کالج ITTC که با دقت از قاره های مختلف مشغول به فعالیت میباشند و همواره کالج ITTC با بهره جستن از زبده ترین و خبره ترین اساتید سعی در بهبود فضای آموزشی بین المللی داشته و همواره در این امر جزو بهترین و برترین کالج ها در ترکیه و جهان میباشد.
مدیران ارشد کالج در ایران و ترکیه دارای تحصیلات عالیه در دانشگاه های معتبر دنیا و همچنین تدریس در دانشگاه های معتبر ایران ، ترکیه ، انگلیس ،فرانسه و ...میباشند که همواره دغدغه خاطرشان کمک و یاری رساندن به جوانان کشور عزیزمان ایران میباشد.


چرا ITTC؟؟؟

 

مدرسین و مدیران کالج ITTC با بیش از ۲۵ سال سابقه ی تحقیق و تدریس در دانشگاه ها و کالج های اروپا، ایران وترکیه راهنما و مشاوری قابل اعتماد در موفقیت هزاران داوطلب بوده اند. شما نیز می توانید با تحصیل در کالج ITTC آینده ی تحصیلی خود را به درست ترین شکل ممکن رقم بزنید.

 


 

در حال حاضر نمایندگی های رسمی کالج ITTC در سراسر ایران آماده ارائه مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشور ترکیه متناسب با شرایط و نیاز شما میباشند.
این حق شما است که قبل از هرگونه پرداخت هزینه و صرف زمان بدانید که کالج تحصیلی شما در چه زمینه‌هایی و تا چه حد می‌تواند به‌ متقاضیان در امر مهاجرت کمک کند.
دفاتر نمایندگی های کالج ما مفتخر هستند که در تمامی زمینه‌های مهاجرت تحصیلی برای ارائه مشاوره به هموطنان‌ عزیزمان از روش‌های مختلفی مانند :مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین استفاده می‌کنند تا شما عزیزان مناسب ‌ترین روش ممکن را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید .
نمایندگی های کالج ITTC در سراسر کشور به صورت تمام وقت در زمینه‌هایی مانند پذیرش، مشاوره حقوقی-بین‌المللی، مهاجرتی اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار میدهند. برای اینکه بدانید میزان اثرگذاری کالج بین المللی ITTC در مسیر اهداف و آینده شما چقدر می تواند مفید باشد،کافی است برای دریافت مشاوره تخصصی کاملا رایگان از طریق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید.