پذیرش

پذیرش

 کالج ITTC شعبه استانبول

 


همچنین وجود ITTC لاکچری کالج در محیط امن و جذاب در بهترین منطقه استانبول، فاصله کوتاه از ساحل زیبای بشیکتاش، وجود پارک های معروف و فضای های سبز از جمله ییلدیز پارک در اطراف کالج، امکان استفاده از بیمارستان ها و درمانگاه های طرف قرارداد کالج در صورت لزوم با تخفیفات ویژه ، فضای بسیار شیک لاکچری کالج و تجربه یک زندگی امن با آب و هوای اروپایی برای دانشجویان میتواند تجربه خاص و منحصر به فردی را برای دانشجویان ITTC لاکچری کالج نسبت به سایر دانشجویان در استانبول فراهم کند.درواقع با شروع تبلیغات سال جدید کالج ITTC و افتتاح جدیدترین شعبه ITTC استانبول تحت عنوان آی تی تی سی لاکچری کالج کشور ترکیه سوالات زیادی از سمت متقاضیان تحصیل در ترکیه به ویژه طرفداران کالج ITTC مطرح است ،به این ترتیب سعی کرده ایم در این مقاله اطلاعات خوبی در اختیار علاقه مندان تحصیل در ترکیه قراردهیم.به این ترتیب انتخاب صحیح برای افراد آسانتر می شود.


کالج بین المللی ITTC متشکل از تیمی حرفه ای با سابقه ۲۴ ساله در امور تحقیقی،تدریسی و همچنین آموزشی در کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی مانند کالج LTTC (کالج تربیت معلم لندن) ، IDP استرالیا و SLD بریتانیا پایه گذاری شده است و در اروپا ، آسیا و کشورهای حوزه شینگن دارای شعب مختلف میباشد. اعتبار کالج ITTC توسط TQUK و OFQUAL در دولت انگلیس شناخته میشود که اساتید این کالج توانسته اند هزاران معلم ، استاد و مشاور را در سراسر دنیا تعلیم و آموزش داده و هنوز هم اساتیدی از اقصی نقاط دنیا در حال آموزش میباشند.
کالج ITTC از معتبرترین کالج های دنیا میباشد که با داشتن چهار دفتر مرکزی در سراسر دنیا (لندن،آنکارا،استانبول،شیراز) و همچنین ده ها نمایندگی معتبر در اقصی نقاط دنیا و ایران ،تمامی دوره های ممکن را در کشور ترکیه (آنکارا ، استانبول ) با حضور برترین اساتید از سراسر دنیا برگزار می‌کند. همه ساله صدها دانشجو دانشجو علاقمند به تحصیل در کشور ترکیه از اقصی نقاط دنیا برای تحصیل در کالج ITTC و دانشگاه های معتبر ترکیه به این کشور مهاجرت میکنند.

چرا ITTC Luxury college ؟؟؟

شعبه جدید کالج ITTC در استانبول تحت عنوان آی تی تی سی لاکچری کالج (lstanbul ITTC luxury college ) در قلب شهر توریستی استانبول و منطقه بشیکتاش تأسیس شده است.یک کالج فول امکانات و حرفه ای كه معیارهای جهانی و ارزشهای اخلاقی را در آموزش و پژوهش اتخاذ می كند و با هدف ارتقا دانش و کمک به پیشرفت نسل جوان و به ویژه جوانان مشتاق علم ایرانی با بهره جستن از محیط آموزشی پیشرفته ، زبده ترین و خبره ترین اساتید بین المللی ،فضای امتحانی بینظیر و با ایجاد فضایی آکادمیک در محیطی توام با آرامش ، امنیت و همچنین بکارگیری بالاترین امکانات رفاهی سعی در بهبود فضای آموزشی بین المللی و آماده کردن دانشجویان برای ورود به بهترین دانشگاه های ترکیه و جهان را دارد.


خدمات ITTC لاکچری کالج استانبول

کالج ITTC از زمان تاسیس تاکنون همیشه کامل ترین و جامع ترین خدمات آموزشی و رفاهی را در بین کالج های کشور ترکیه به دانشجویان بین المللی ارائه کرده است.اما اینبار با تاسیس کالج جدید استانبول (ITTC Luxury college ) همانگونه که از اسمش پیداست با قرار گرفتن در فضایی بسیار شیک سعی بر‌ ارائه خدمات بینظیری شده که بیشتر آنان را در هیچکدام از کالج های دیگر ترکیه نخواهید دید.کالجی فول امکانات که دانشجویان را به جز درس خواندن و تمرکز بر اهدافشان از انجام هر گونه فعالیت دیگری معاف خواهد کرد.در ادامه برخی از خدمات رایگان ITTC لاکچری کالج و امکانات ذکر شده است :
_ترانسفر VIP فرودگاهی
_ ۲ روز اقامت رایگان خانواده(یکی از والدین) به همراه دانشجو در هتل های شیک طرف قرارداد کالج
_ تماس تصویری و صوتی با والدین به محض ورود به شهر استانبول و خوابگاه(در صورت عدم حضور والدین)
_ اعطای سیم کارت در کوتاه ترین زمان ممکن به کلاینت
_ ورود مستقیم کلاینت به خوابگاه درکوتاه ترین زمان ممکن(تمامی ترددها با ارائه کارت شناسایی و دانشجویی انجام می پذیرد)
_ وجود خوابگاه در بهترین Location و فاصله کم از کالج
_ خوابگاه VIP فول امکانات به همراه صبحانه و شام
_ سرو ناهار گرم در کالج
_ انجام کلیه امور اقامتی و خدمات بیمه ای و درمانی
_ ارائه کاملترین پکیج تحصیلی، اقامتی و رفاهی
_ اخذ پذیرش برای رشته های پزشکی،دندان
پزشکی،داروسازی،مهندسی و سایر رشته های دلخواه دانشجویان از دانشگاه های ترکیه (ورود مستقیم به دانشگاه)
_ تشکیل کلاس ها به صورت VIP
_ برگزاری کمپ های تخصصی،تفریحی و آموزشی YOS و SAT
_ برگزاری کلاس های آنلاین در Platform اختصاصی لاکچری کالج به همراه شبکه های اینترنت پر سرعت _ آموزش زبان ترکی و انگلیسی از پایه تا پیشرفته متناسب با سطح مورد نیاز دانشجو
_ دوره های تکمیلی زبان های ترکی و انگلیسی (آمادگی PTE ،TOEFL ،IELTS و TÖMER) بعد از دوره های YOS و SAT
_ جلسات مشاوره آموزشی در کل طول مدت دوره
_ جلسات مشاوره روحی،روانی و انگیزشی متناسب با نیاز هر دانشجو
_ بیش از ۱۰۰۰ ساعت آموزشی به همراه مشاوره و آزمون های آزمایشی
_ برگزاری بیش از ۵۰ آزمون آزمایشی و شبیه سازی شده با استاندارد بالا(هر هفته یک آزمون)
_ کلاس های رفع اشکال به صورت مجزا و جداگانه برای هر کلاینت
_ جلسات تخصصی تحلیل آزمون ها و مهارت های تست زنی
_ جلسات تخصصی برگزاری و آنالیز آزمون های ادوار گذشته
_جلسات روانشناسی،مدیریت زمان و غلبه بر استرس در آزمون
_ امکان ملاقات و برگزاری جلسه دانشجویان با مدیران دپارتمان های YOS و SAT
_ دپارتمان های تخصصی و مجزا آموزش به صورت VIP
_ آنالیز و ارزیابی تحصیلی و میزان پیشرفت دانشجو بنا به درخواست والدین(ارائه گزارش وضعیت دانشجو به والدین)
_ برقراری و حفظ ارتباط مستمر بین والدین و کالج طی دوران آموزشی
 

مدیران ارشد کالج در ایران و ترکیه دارای تحصیلات عالیه در دانشگاه های معتبر دنیا و همچنین تدریس در دانشگاه های معتبر ایران ، ترکیه ، انگلیس ،فرانسه و ...میباشند که همواره دغدغه خاطرشان کمک و یاری رساندن به جوانان کشور عزیزمان ایران میباشد. مدرسین و مدیران کالج ITTC با بیش از ۲۵ سال سابقه ی تحقیق و تدریس در دانشگاه ها و کالج های اروپا، ایران وترکیه راهنما و مشاوری قابل اعتماد در موفقیت هزاران داوطلب بوده اند. شما نیز می توانید با تحصیل در کالج لاکچری ITTC آینده ی تحصیلی خود را به درست ترین شکل ممکن رقم بزنید.
 

 

بشیکتاش Beşiktaş

با شنیدن نام بشیکتاش به احتمال زیاد ابتدا به یاد تیم فوتبال معروف آن خواهید افتاد.

منطقه بشیکتاش یکی از مناطق شهری استانبول و یکی از زیباترین محله های شهر محسوب می شود. بشیکتاش از مناطق مهم و توریستی استانبول است که بسیاری از جاذبه های گردشگری شهر در این منطقه قرار گرفته اند.
منطقه بشیکتاش به دلیل تجارت، داشتن مراکز خرید، اماکن تاریخی و گردشگری، دانشگاه ها و چشم انداز بی نظیر به تنگه بسفر (این تنگه دو قارهٔ‌ آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند )به یکی از مهم ترین مناطق شهر استانبول تبدیل شده است.


_دانشگاه باهچه شهیر،دانشگاه بغازچی،دانشگاه گالاتاسرای و دانشگاه فنی یلدیز از جمله دانشگاه های منطقه بشیکتاش استانبول هستند.
_کاخ دلما باغچه در منطقه بشیکتاش بزرگترین کاخ در ترکیه است. این کاخ در سال ۱۸۷۹ به وسیله وزیر دریا داری عثمانی به نام حسن حسنو پاشا ساخته شد و به عنوان مرکز اصلی اداری امپراطوری عثمانی خدمت می کرد. در طراحی داخلی آن حدود ۳۵ تن طلا و کریستال به دستور امپراتوری عثمانی به کار گرفته شد تا نمایی از کاخ با ساختار عثمانی و اروپایی داشته باشد.
مسجد اورتاکوی، مقبره بارباروسا، موزه نیروی دریایی ، پارک ییلدیز،کاخ چراغان ،ساحل های زیبا و ...از دیگر محیط های گردشگری منطقه بشیکتاش هستند. منطقه بشیکتاش شامل ۲۳ محله با نام های اورتاکوی، کوروچسمه، آرناووتکوی، ویسنه زاده، اولوس، لونت، اتیلر، بیبک، یلدیز، آباساغا، آکاتلار، بالمومچو، جهاننما، دیکیلیتاس، غایرت تپه، کوناکلار، کولتور، لوازیم، مچیدیه، مورادیه، نصبتیه، سینان پاشا و ترکعلی می باشد.
معنی لغوی بشیکتاش در زبان
ترکی به معنای «گهواره سنگی»